O PROJEKCIE

Marzenia Mają Kolor to kampania społeczna, która powstała z myślą o osobach borykających się z problemem społecznego wykluczenia. Osoby z niepełnosprawnościami, ludzie doświadczający bezdomności oraz dzieci i młodzież ze środowisk dysfunkcyjnych zaproszeni zostali do udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej, wykonanej przez uznanych w środowisku fotografów. Dominującym motywem fotografii był kolor – indywidualny, wyjątkowy, dopasowany do każdego bohatera i ściśle związany z jego marzeniami.

Po sesji zdjęciowej, która zobrazowała – z uniwersalnego punktu widzenia – kolorowe marzenia dwunastu bohaterów, wyłonionych podczas castingu, spróbujemy je urzeczywistnić.

Ponadto w ramach projektu planowane jest zorganizowanie wystawy zdjęć bohaterów kampanii, wydanie albumu i kalendarza oraz wyprodukowanie filmu dokumentującego przebieg sesji zdjęciowych. Realizatorami kampanii są: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, Studio ONE Grzegorz Pastuszak i Aliganza Fashion Agency Warsaw.Więcej na: www.marzeniemajakolor.pl oraz facebook.com/MarzeniaMajaKolor/